uchwyty
Adapter do kamer DS-1280ZJ-DM46(Black)
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 4.5
- Wymiary:
120 × 37.2 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
76,95 zł / szt
94,65 zł brutto
Uchwyt sufitowy Hikvision DS-1280ZJ-DM46(Black)
Uchwyty firmy Hikvision służą do montażu kamer na słupach, masztach oraz powierzchniach płaskich. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ekstremalne warunki atmosferyczne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 4.5 |
| Wymiary | 120 × 37.2 mm |
| Waga | 250 |
| Pozostałe parametry | Materiał Stop aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 50 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |