adaptery/przejściówki
Adapter 4K Mini DP na HDMI Czarny
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: HDMI Typ A Żeńska
- Zastosowanie: Wideo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,92 zł / szt
14,66 zł brutto
Adapter 4K Mini DisplayPort na HDMI
Mini DisplayPort jest także kompatybilny ze złączami wyświetlacza Apple Thunderbolt (TM).
Umożliwia podłączenie monitora lub rzutnika HDMI do portu miniDP Twojego notebooka (np. MacBooka)
Obsługuje rozdzielczość wideo 4K
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | Mini DisplayPort Męska |
| Wymiary | 45 x 20 x 15 mm |
| Waga | 10 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 15 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 x 100 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |