35 - Podręczny tester banknotów
- Przeznaczenie: Banknoty
- Obsługiwane waluty: Dowolne
- Testowanie: Atrament magnetyczny
- Pełna specyfikacja
Safescan 35 to lekki i kompaktowy przenośny tester do banknotów, zasilany na baterie. Znakomicie sprawdza się wtedy, gdy potrzeba szybko zweryfikować autentyczność banknotów w takich miejscach jak giełdy, kiermasze, imprezy, lub także w taksówkach czy samochodach dostawczych. Szybko i dokładnie pozwala sprawdzić trzy zabezpieczenia banknotów.
Naciśnij przycisk MG na Safescan 35 i przesuń głowicę magnetyczną nad banknotem. Sygnał dźwiękowy potwierdzi, że banknot posiada odpowiednie zabezpieczenia magnetyczne.
Naciśnij przycisk UV na Safescan 35, przesuń lampę UV nad banknotem i sprawdź, czy zawiera zabezpieczenia widoczne tylko w tym świetle. Można nim także weryfikować autentyczność kart kredytowych, paszportów, prawa jazdy oraz innych dokumentów tożsamości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | SafeScan |
|---|---|
| Przeznaczenie | Banknoty |
| Obsługiwane waluty | Dowolne |
| Testowanie | Atrament magnetyczny |
| Wymiary | 90 x 30 x 25 mm |
| Waga | 20 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 56 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 30 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |