słuchawki
Zestaw słuchawkowy Virtuoso Pro carbon
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
704,22 zł / szt
866,19 zł brutto
Zestaw słuchawkowy Virtuoso Pro
Stwórz scenę dla swoich największych chwil podczas streamingu i grania. Zestaw słuchawkowy VIRTUOSO PRO, wyposażony w nowoczesne grafenowe przetworniki i otwarte nauszniki, emituje realistyczny dźwięk.
| Waga | 1162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 255 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Czułość | 116 |
| Waga | 338 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Carbon |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |