przybory szkolne
Zestaw piśmienniczy Bluey
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
BY00005
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,90 zł / szt
12,18 zł brutto
Bluey Zestaw piśmienniczy, 5 elementów
Zestaw pismienniczy z motywem Bluey, to idealny produkt dla dziecka które chcemy wyposażyć w podstawowe akcesoria do pisania.
| Waga | 108 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 150 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | BY00005 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Zestawy z przyborami do pisania |
| Marka | Bluey |
| Wymiary | 15 x 26 x 2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |