edukacyjne
Zestaw edukacyjny Widoczna kłódka
- Nr katalogowy:
3445
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,99 zł / szt
49,19 zł brutto
Zestaw edukacyjny Widoczna kłódka
Zostań profesjonalnym ślusarzem. Zbuduj gigantyczną widoczną kłódkę.
Widoczny mechanizm pokazuje, jak klucz otwiera zamek.
Możesz stworzyć swój własny klucz, zmieniając zęby klucza.
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 165 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3445 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |