żelazka
ŻELAZKO PAROWE SLIDER CERAMIC 2200W
- Moc: 2200
- Stopa: Ceramiczna
- Prasowanie w pionie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
35,37 zł / szt
43,51 zł brutto
ŻELAZKO PAROWE SLIDER CERAMIC
Żelazko parowe Esperanza SLIDER doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Wyposażone jest w takie funkcje jak wyrzut pary czy zabezpieczenie przed kapaniem podczas prasowania na niższych temperaturach. Nowoczesna ceramiczna stopa nie przywiera i doskonale prowadzi się po materiale. Równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni całej stopy żelazka oraz duża moc 2200W zdecydowanie przyspieszą proces prasowania. Ma nowoczesny, elegancki wygląd. Ergonomiczny kształt i lekkość sprawi, że prasowanie będzie proste i przyjemne.
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 155 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 2200 |
| Stopa | Ceramiczna |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje | Samoczyszczenie/Usuwanie kamienia |
| Wymiary | 130 x 115 x 275 mm |
| Waga | 0.85 |
| Długość przewodu | 1.4 |
| Unboxing | |
| Typ | Parowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |