Waga łazienkowa WLS003.1
- Obciążenie (maks.): 150
- Dokładność pomiaru: 100
- Jednostki miar: kg
- Pełna specyfikacja
Waga łazienkowa LAFE WLS003.1 to uniwersalna waga elektroniczna dla każdego.Dzięki precyzyjnym czujnikom można kontrolować co dziennie wagę swojego ciała. Szklana platforma zdobiona przyjemną dla oka grafiką, która z pewnością będzie się dobrze komponować w każdym pomieszczeniu. Waga posiada pamięć dla 10 osób. Posiada system analizy ciała pod względem zwartości tkanki tłuszczowej /wody / kości / mięśni / kalorii
Wytrzymała i stabilna szklana platforma o wymiarach 30x30 cm i grubości 6mm, wyposażona w cztery precyzyjne czujniki umożliwiające precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 150kg a analizę ciała umożliwiają dwie elektrody umieszczone na platformie.
Dokładność pomiaru to 100g co wystarczy by dość precyzyjnie kontrolować wagę swojego ciała. Wartość pomiaru wskazuje cyfrowy wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem. Waga wyposażona jest w automatyczny system zerowania oraz automatyczne włączanie i wyłączanie. Pomiaru można dokonać w trzech różnych jednostkach : kg, lb, st.
| Waga | 1800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 310 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lafe |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 150 |
| Dokładność pomiaru | 100 |
| Jednostki miar | kg |
| Liczba użytkowników | 10 |
| Pomiar | Zapotrzebowanie kaloryczne |
| Wymiary | 30 x 30 x 0.6 cm |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |