Waga kuchenna WKS001.2
- Obciążenie (maks.): 5
- Funkcja tarowania: Tak
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Pełna specyfikacja
Waga kuchenna WKS001.2
Waga LAFE WKS001.2 to elektroniczna waga kuchenna w kolorze zielonym. Niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań wymagających określonych porcji produktów. Jej szklana platforma o wymiarach 22x15 cm wyposażona w bardzo precyzyjne czujniki, pozwala na zważenie nawet niewielkich ilości produktów z wielką precyzją. Waga waży w zakresie od 0 do 5 kg a z dokładnością 1g.
Dzięki wbudowanemu systemowi wyposażonemu w funkcję tarowania można też użyć np. swojej ulubionej miski, lub kubka do zważenia wszelkich sypkich produktów jak mąka, ryż, cukier, mleko itp.
Jej niewielkie gabaryty pozwalają wygodnie ją przechowywać, a uchwyt z tyłu obudowy pozwala powiesić np. na kuchennym niezbędniku, haczyku czy kołku.
Waga jest wyposażona w przydatne funkcje, począwszy od ręcznego lub automatycznego włączania i wyłączania, aż po funkcje obliczania objętości wody i mleka, co jest przydatne, kiedy brakuje miarki. Wartość pomiaru wskazuje cyfrowy wyświetlacz LCD który może wskazywać pomiar w różnych jednostkach : g / lb:oz / ml / fl:oz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lafe |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 5 |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 1 |
|   |
|
| Jednostki miar | ml |
| Wymiary | 220 x 150 x 6 mm |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Funkcje specjalne | - Przelicznik dla mleka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 175 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |
