uchwyty
Uchwyt ścienny do interaktywnego płaskiego panelu OWMFP01 H1AX00000081
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42 845,70 zł / szt
52 700,21 zł brutto
Uchwyt ścienny do interaktywnego płaskiego panelu OWMFP01 H1AX00000081
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 280 x 1020 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Optoma |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 |
| Użytkowanie | Duża sala |
| Wymiary | 96 cm x 4.6 cm x 65 cm |
| Waga | 6 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |