pojazdy
Traktor Claas Ares z przyczepą
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
203739000
- Rodzaj: Traktory
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,92 zł / szt
68,78 zł brutto
Traktor Claas Ares bez napędu z ruchomą, uchylną przyczepą.
| Waga | 954 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 150 x 550 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dickie |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 203739000 |
| Rodzaj | Traktory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 55.5 x 19.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 57 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |