torby/etui/plecaki
Torba do notebooka 13-14.1 cali BASE XX Slim Case brązowa
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 13 do 14,1 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 350 x 245 x 30 mm
- Wymiary:
360 x 260 x 35 mm
- Waga: 310
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,23 zł / szt
60,55 zł brutto
Torba do notebooka 13-14.1 cali BASE XX Slim Case brązowa
Twój notebook bezpiecznie dotrze do celu dzięki smukłej walizce BASE XX. Główna komora jest wyposażona w wyjątkowo grubą wyściółkę, co oznacza, że urządzenie jest całkowicie chronione przed uderzeniami i wstrząsami.
Dokumenty i akcesoria mobilne, takie jak smartfon, wizytówki, długopisy itp., są zawsze w zasięgu ręki w zapinanej na zamek kieszeni z przodu. Regulowany i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt sprawiają, że torbę bardzo łatwo przenosić. BASE XX podkreśla trwałość produktu przedłużoną pięcioletnią gwarancją.
- Wyściełana przegroda na notebooka
- Przednia kieszeń ze stanowiskiem roboczym na akcesoria mobilne
- Dookoła wyściółka dla dodatkowej ochrony
- Wysokiej jakości metalowe elementy
- Wygodny uchwyt do przenoszenia i odpinany pasek na ramię
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 375 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 360 x 260 x 35 mm |
| Waga | 310 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |