telewizory
Telewizor QLED 65 cali 65C655
- Model:
65C655
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 140,10 zł / szt
2 632,32 zł brutto
65C655
QLED
Ultra wysokie kolory QLED.
4K HDR
Niezrównana czerń, wiekszy kontrast i żywe kolory.
Motion Clarity
Dla lepszej płynności obrazu.
Obsługa wielu formatów HDR
Niesamowite kolory niezależnie od źródła.
Game Master 3.0
Twoje zoptymalizowane wrażenia z gry.
Dźwięk ONKYO z Dolby Atmos
Przestrzenny efekt kinowy w Twoim domu.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Hands-free Google Assistant
Usłyszy Cię nawet bez pilota głosowego.
| Waga | 22000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 995 x 145 x 1600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 65C655 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 35 |
| Wysokość z podstawą | 893 |
| Głębokość z podstawą | 303 |
| Waga z podstawą | 17.3 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 450 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 96 |
| Waga | 17 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Quad Core |
| Wysokość | 831 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1444 |
| Głębokość | 8 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |