Telewizor QLED 55 cali 55PUS8450/12
- Model:
55PUS8450/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
55PUS8450/12
Zanurz się w Ambilight
Poznaj telewizor 4K QLED Ambilight. Telewizor Smart TV z systemem operacyjnym Titan OS i europejskie wzornictwo. Wszystkie filmy, programy i sport są dostarczane szybko i w doskonałej jakości obrazu. Zanurz się w kolorach, świetle i kinowym dźwięku 3D.
Są telewizory. Jest też Ambilight TV
Dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED, które reaguje na każdą scenę, Ambilight zanurza Cię w aureoli kolorowego światła. Cała rozrywka wykracza poza ekran, aby wciągnąć Cię głębiej w daną chwilę. Raz doświadczony, nigdy nie będziesz chciał innego telewizora bez tej funkcji. Wystarczy raz spróbować, a już nigdy nie będziesz chciał telewizora bez tej funkcji.
Technologia 4K QLED zapewniająca żywy obraz i jakość kolorów kropki kwantowej
Żywe kolory. Niezwykle ostre sceny. Doskonałość obrazu w najlepszym wydaniu. Dzięki rozdzielczości 4k (UHD) ten telewizor Ambilight dostosowuje się do wszystkich formatów HDR. Z każdym niesamowitym momentem, ciemnym lub jasnym, odtwarzanym lub przesyłanym strumieniowo, możesz pochłonąć każdy szczegół podczas oglądania scena po scenie.
Kolor i kontrast uwalniane z HDR10+
Spodziewaj się większej liczby szczegółów. Poprawiona jakość obrazu klatka po klatce. Dzięki większemu naciskowi na kolory i kontrast, nawet najciemniejsze momenty i najjaśniejsze sceny stają się wyraźniejsze.
Otocz się dźwiękiem Dolby Atmos i DTS:X.
Dzięki Dolby Atmos, zapewniającemu dźwięk zgodny z zamierzeniami reżysera i DTS:X do tworzenia wrażeń dźwiękowych 3D, czujesz się tak, jakbyś naprawdę tam był. Dodanie tego dodatkowego wymiaru do dźwięku zapewnia bardziej wciągające wrażenia w domu.
System operacyjny Titan OS. Znajdź wszystko z łatwością.
Platforma Philips Smart TV Titan OS zapewnia to, co lubisz oglądać, i to szybko. Od sequeli po seriale i od filmów dokumentalnych po dramaty - wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. Niezależnie od tego, co chcesz oglądać, wszystkie najlepsze aplikacje do przesyłania strumieniowego są łatwo dostępne.
Bezproblemowe połączenie z inteligentnymi sieciami domowymi.
Kompatybilność z Matter Smart Home zapewnia płynną integrację z istniejącą siecią inteligentnego domu. Aby sterować telewizorem za pomocą aplikacji Matter Smart Home lub usług sterowania głosowego, wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie i mówić. Przyciemnij światła. Dostosuj termostat. A nawet włącz telewizor Philips Ambilight. Wystarczy jedno polecenie. Telewizor jest również kompatybilny również z urządzeniami obsługującymi Alexę oraz Apple AirPlay.
Łączność gotowa do gry
Złącze HDMI 2.1 i technologia VRR pomagają w pełni wykorzystać możliwości konsoli, zapewniając szybszą rozgrywkę i płynniejszą grafikę. Dzięki ustawieniu niskiego opóźnienia wejściowego, które włącza się automatycznie po włączeniu konsoli, jesteś gotowy na nowy poziom w grach.
| Waga | 13900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1310 x 140 x 800 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS8450/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 777 |
| Głębokość z podstawą | 297 |
| Waga z podstawą | 10.2 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | Crystal Clear |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 63 |
| Waga | 9.9 |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Wysokość | 715 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |