telewizory
Telewizor QLED 55 cali 55P81K
- Model:
55P81K
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 867,00 zł / szt
2 296,41 zł brutto
QLED
Wyjątkowe kolory dzięki technologii QLED.
144Hz
Natywna matryca 144Hz dla najpłynniejszego obrazu.
Dźwięk ONKYO z Dolby Atmos
Przestrzenny efekt kinowy w Twoim domu.
AiPQ Pro Processor
Skupienie się na kompleksowej optymalizacji jakości obrazu.
HVA Panel
Wyższy kontrast, więcej szczegółów.
Game Master
Optymalny wybór dla graczy.
Dolby Vision
Jaśniejsze barwy, głębsze czernie i szeroka gama kolorów.
Szczupły i jednolity
Poczuj piękno jednolitego designu.
| Waga | 17200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1350 x 820 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 55P81K |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 35 |
| Wysokość z podstawą | 770 |
| Głębokość z podstawą | 292 |
| Waga z podstawą | 11.3 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 144 |
| System TV | Google TV |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 150 |
| Pamięć wewnętrzna | 20.7 |
| Procesor | AiPQ Pro Processor |
| Wysokość | 708 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1224 |
| Głębokość | 70 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |