telewizory
Telewizor QLED 50 cali 50P7K
- Model:
50P7K
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 503,08 zł / szt
1 848,79 zł brutto
| Waga | 13800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1111 x 70 x 650 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 50P7K |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG, MEMC |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 679 |
| Głębokość z podstawą | 280 |
| Waga z podstawą | 8.9 |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 430 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 0 |
| Waga | 8.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Procesor | AiPQ Processor |
| Wysokość | 646 |
| Szerokość | 1111 |
| Głębokość | 69 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | Analogowy |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |