telewizory
Telewizor OLED 65 cali 65OLED820/12
- Model:
65OLED820/12
- Smart TV: Tak
- Obraz: HLG, Micro Dimming Perfect
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
7 988,45 zł / szt
9 825,79 zł brutto
| Waga | 35000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1050 x 1650 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 65OLED820/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG, Micro Dimming Perfect |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie, Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 |
| Wysokość z podstawą | 896 |
| Głębokość z podstawą | 280 |
| Waga z podstawą | 27.62 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| System TV | Google TV |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 102 |
| Waga | 22.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Wysokość | 831 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1444 |
| Głębokość | 68 |
| Panel | OLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+, 2 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |