telewizory
Telewizor LED 65 cali 65UV3F63DG
- Model:
65UV3F63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 703,35 zł / szt
2 095,12 zł brutto
Telewizor Toshiba 65UV3F63DG
- VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
- Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
- Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
- Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
- Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
- Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
- Funkcja TRU Flow tworzy dodatkową klatkę obrazu między istniejącymi, by zapewniać płynniejsze odtwarzanie dynamicznych scen. To tryb doskonały do oglądania wydarzeń sportowych i filmów.
| Waga | 29500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1650 x 175 x 995 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 65UV3F63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 893 |
| Głębokość z podstawą | 275 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| System TV | VIDAA |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Waga | 21.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 836 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1453 |
| Głębokość | 83 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |