telewizory
Telewizor LED 55 cali 55UV3F63DG
- Model:
55UV3F63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
1 378,35 zł / szt
1 695,37 zł brutto
Telewizor Toshiba 55UV3F63DG
- VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
- Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
- Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
- Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
- Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.\
- Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
- Funkcja TRU Flow tworzy dodatkową klatkę obrazu między istniejącymi, by zapewniać płynniejsze odtwarzanie dynamicznych scen. To tryb doskonały do oglądania wydarzeń sportowych i filmów.
| Waga | 18500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1320 x 165 x 855 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 55UV3F63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 767 |
| Głębokość z podstawą | 235 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System TV | VIDAA |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Waga | 13.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 712 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1233 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |