Telewizor LED 50 cali 50PUS8100/12
- Model:
50PUS8100/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
50PUS8100/12
Telewizor Ambilight z wbudowanym Asystentem Google.
Poznaj telewizor Ambilight - gdzie oszałamiające efekty wizualne łączą się z rozrywką bez wysiłku. Dzięki temu telewizorowi 4K z Google nie ma potrzeby przewijania w nieskończoność - wystarczy poprosić Asystenta Google o znalezienie ulubionego filmu, programu lub widowiska sportowego. Następnie usiądź wygodnie i daj się wciągnąć.
Są telewizory. Jest też Ambilight TV
Dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED, które reaguje na każdą scenę, Ambilight zanurza Cię w aureoli kolorowego światła. Cała rozrywka wykracza poza ekran, aby wciągnąć Cię głębiej w daną chwilę. Raz doświadczony, nigdy nie będziesz chciał innego telewizora bez tej funkcji. Wystarczy raz spróbować, a już nigdy nie będziesz chciał telewizora bez tej funkcji.
Żywe momenty. Ostrzejsze sceny.
Powiększ. Zatrać się w szczegółach. Precyzja obrazu 4K wykracza poza wyobrażenia. Dzięki ekranowi z technologią precyzyjnego odwzorowania pikseli Ultra HD, który zapewnia ostrość i realistyczne szczegóły, każda chwila wypełniona jest zapierającymi dech w piersiach wrażeniami.
Kolor i kontrast uwalniane z HDR10+
Spodziewaj się większej liczby szczegółów. Poprawiona jakość obrazu klatka po klatce. Dzięki większemu naciskowi na kolory i kontrast, nawet najciemniejsze momenty i najjaśniejsze sceny stają się wyraźniejsze.
Otocz się dźwiękiem Dolby Atmos i DTS:X.
Dzięki Dolby Atmos, zapewniającemu dźwięk zgodny z zamierzeniami reżysera i DTS:X do tworzenia wrażeń dźwiękowych 3D, czujesz się tak, jakbyś naprawdę tam był. Dodanie tego dodatkowego wymiaru do dźwięku zapewnia bardziej wciągające wrażenia w domu.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Co chcesz oglądać? Google TV łączy filmy, programy i wiele innych, spośród Twoich aplikacji i subskrypcji i organizuje je dla Ciebie. Otrzymasz sugestie na podstawie tego, co lubisz, możesz nawet użyć aplikacji Google TV w telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.
Kompatybilny z asystentami głosowymi i Apple AirPlay*.
Możesz wybrać asystentów głosowych! Naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie, aby za pomocą poleceń głosowych wyszukiwać filmy i programy, otrzymywać rekomendacje, sterować kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i wykonywać inne czynności. Możesz też sterować telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę. Bezproblemowo przesyłaj strumieniowo zawartość do telewizora z iPhonea, iPada lub Maca. Oglądaj filmy z aplikacji. Udostępniaj zdjęcia znajomym znajdującym się w tym samym pokoju*.
Rozmiar do wyboru
Postaw na duży rozmiar. Postaw na mały. Wybierz telewizor, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Od małych ekranów 43-calowych po 65-calowe telewizory, wybierz niesamowitą serię 8000, aby dokonać mądrzejszego wyboru telewizora.
Europejskie myślenie projektowe
Krawędź podstawy i smukła ramka to europejski projekt w najlepszym wydaniu. Ustaw Ambilight na tryb lounge, aby zalać pokój kolorami, gdy telewizor śpi. Pilot jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, a opakowanie z kartonu z certyfikatem FSC, nawet wkładki są starannie przemyślane i wydrukowane na papierze pochodzącym z recyklingu.
| Waga | 11400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1215 x 135 x 750 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 50PUS8100/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 674 |
| Głębokość z podstawą | 255 |
| Waga z podstawą | 8.39 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 53 |
| Waga | 8.23 |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 16 |
| Wysokość | 649 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1111 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |