Telewizor LED 43 cale 43PUS7009/12
- Model:
43PUS7009
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Telewizor 4K
Przygotuj się na więcej zabawy! Ten telewizor 4K UHD Smart TV zapewnia łatwy dostęp do ulubionych usług strumieniowych i jest pełen bezpłatnych kanałów. Uzyskasz ostry obraz, płynną rozgrywkę i realistyczny dźwięk Dolby Atmos.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę na tym telewizorze LED 4K UHD. Silnik Philips Pixel Precise Ultra HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Dolby Atmos zapewnia głębsze doznania, umieszczając dźwięki w przestrzeni wokół odbiorcy i nad nim. Czy jest to przelatujący nad głową statek kosmiczny, czy kroki osoby skradającej po cichu za Tobą, będziesz w samym centrum akcji.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Złącze HDMI 2.1 pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Urządzenie obsługuje technologię VRR, ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Dzięki niemal bezramkowemu ekranowi ten elegancki telewizor 4K UHD wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Pilot do telewizora wykonany jest z plastiku pochodzącego z recyklingu, nasze opakowania są wykonane z kartonu z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z recyklingu.
| Waga | 9300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1060 x 140 x 650 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 43PUS7009 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 615 |
| Głębokość z podstawą | 223 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| Wysokość | 564 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 957 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |