telewizory
Telewizor LED 32 cale 32WIPLAY6301-H
- Model:
32WIPLAY6301-H
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
478,03 zł / szt
587,98 zł brutto
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 85 x 495 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | 32WIPLAY6301-H |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 471.8 |
| Głębokość z podstawą | 131.9 |
| Obraz | HDR |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| System TV | WebOS LG |
| Jasność | 180 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 3.5 |
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 420.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 715.2 |
| Głębokość | 58.7 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |