telewizory
Telewizor LED 32 cale 32LQ631C0ZA
- Model:
32LQ631C0ZA
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
976,90 zł / szt
1 201,59 zł brutto
| Waga | 5950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 800 x 130 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 32LQ631C0ZA |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| System TV | WebOS LG |
| Obraz | Resolution Upscaler |
| System dźwięku | Clear Voice Pro |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 27 |
| Funkcje specjalne |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |