telewizory
Telewizor LED 24 cale 24HA1405E
- Model:
24HA1405E
- Obsługa 3D: Nie
- DLNA: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
355,05 zł / szt
436,71 zł brutto
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 105 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | 24HA1405E |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Wysokość z podstawą | 364 |
| Głębokość z podstawą | 179 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Kontrast dynamiczny | 100 000:1 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 2.25 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 318 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 535 |
| Głębokość | 75 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |