Szlifierka mimośrodowa OS3010
- Moc: 300
- Obroty silnika (maks.): 12000
- Rodzaj: Szlifierka mimośrodowa
- Pełna specyfikacja
Szlifierka mimośrodowa OS3010
Szlifierka mimośrodkowa BLAUPUNKT OS3010 to kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie o ergonomicznej budowie, które idealnie sprawdzi się podczas wszelkich prac stolarskich, jak również podczas remontu. Silnik o mocy znamionowej 300 W zapewnia stabilną i niezawodną pracę urządzenia, a prędkość obrotowa do 12 000 obr./min. gwarantuje dużą wydajność pracy. Dwumilimetrowa średnica ruchu oscylacyjnego, w połączeniu ze swobodnym ruchem obrotowym, pozwala na efektywną i precyzyjną obróbkę szlifowanego materiału. Tarcza o średnicy 125 mm z mocowaniem na rzep pozwala na szybką i bezproblemową wymianę papieru ściernego.
Dzięki systemowi odsysania wraz z pojemnikiem na pył, nasze miejsce pracy zawsze pozostanie czyste i bezpieczne dla zdrowia. Dołączony do kompletu adapter pozwoli na podłączenie odkurzacza, co w znacznym stopniu usprawnia proces odsysania pyłu. Gumowana obudowa typu Softgrip skutecznie zmniejsza drgania urządzenia oraz zapewnia większy komfort pracy. W komplecie znajduje się także aż 12 wymiennych tarcz papieru ściernego o różnej granulacji, dzięki czemu OS3010 jest gotowy do pracy natychmiast po zakupie.
| Waga | 1780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 165 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 300 |
| Obroty silnika (maks.) | 12000 |
| Rodzaj | Szlifierka mimośrodowa |
| Wymiary | 25 x 12.5 x 15 cm |
| Waga | 1.45 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |