routery xDSL
System WiFi Mesh M1200 (1-Pack) AC1200
- Model:
M1200 (1-Pack)
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
96,75 zł / szt
119,00 zł brutto
M1200 1-pack AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh
- Sieć Wi-Fi AC1200
- 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- Porty Ethernet 10/100 Mb/s + 2 anteny wewnętrzne
- Obsługa serwera VPN i klienta VPN
| Waga | 577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 138 x 137 x 247 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | M1200 (1-Pack) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Standardy | IPv4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |