alarmy
Syrena alarmowa Eufy T89703D1 EU/ES/FR
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: od 14°F do 122°F (od -10°C do 50°C)
- Zasięg: 200
- Głośność: 105
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
152,14 zł / szt
187,13 zł brutto
Syrena alarmowa Eufy T89703D1 EU/ES/FR
Odstrasz potencjalnych intruzów i zaalarmuj sąsiedztwo dzięki tej bezprzewodowej syrenie o głośności 105 dB, przeznaczonej do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
- Głośna syrena 105 dB zapewnia, że alarm zostanie usłyszany, gdy wykryte zostanie zagrożenie bezpieczeństwa.
- Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne (IP65) - syrenę można używać wewnątrz budynków oraz na zewnątrz w osłoniętych miejscach.
- Łatwa instalacja - nie wymaga narzędzi ani pomocy fachowca. Do działania wymaga jednostki centralnej (HomeBase). Kompatybilna z HomeBase S380 i S280.
- Jedna aplikacja do wszystkiego - połączenie z HomeBase i aplikacją eufy Security. Łatwe otrzymywanie powiadomień i sprawdzanie stanu baterii.
- Zasilana dwiema bateriami CR123, które wystarczają nawet na 2 lata.
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: od 14°F do 122°F (od -10°C do 50°C) |
| Zasięg | 200 |
| Głośność | 105 |
| Alarm | Dźwiękowy |
| Wymiary | 104 x 104 x 36 mm |
| Zasilanie | Bateria CR123 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |