przełączniki zarządzalne
Switch ARUBA 6000 48G CL4 4SFP R8N85A
- Bufor pakietów: 12.38
- Bezpieczeństwo:
- DHCP client
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- IGMP snooping
- Uwierzytelnianie oparte na MAC
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 868,34 zł / szt
4 758,06 zł brutto
Switch ARUBA 6000 48G CL4 4SFP R8N85A.
| Waga | 6100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 450 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Bufor pakietów | 12.38 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 77.3 |
| VLAN | Tak |
| Pobór mocy | 45 |
| Wymiary | 44 x 442 x 305 mm |
| Waga | 5 |
| Zasilanie | Procesor ARM Cortex-A9 |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Przepustowość | 104 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 48 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |