przełączniki zarządzalne
Switch ARUBA 6000 24G 4SFP R8N88A
- Bufor pakietów: 12.38
- Bezpieczeństwo:
- DHCP client
- Lista kontrolna dostępu (ACL)
- IGMP snooping
- Uwierzetylnianie :MAC-based authentication
- Liczba portów PoE+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 418,51 zł / szt
1 744,77 zł brutto
Switch ARUBA 6000 24G 4SFP R8N88A.
| Waga | 3700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 570 x 345 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Bufor pakietów | 12.38 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 41.6 |
| VLAN | Tak |
| Pobór mocy | 33 |
| Wymiary | 44 x 442 x 201 mm |
| Waga | 2.6 |
| Zasilanie | Procesor ARM Cortex-A9 |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Przepustowość | 56 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |