stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca 100W USB-C DOCKING STATION U442-DOCK7D-B
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 2 x Czytnik kart
- Wymiary:
18.8 x 350 x 74 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
292,11 zł / szt
359,30 zł brutto
Stacja dokująca USB-C, potrójny wyświetlacz - 4K HDMI i DP, VGA, porty koncentratora USB 3.x (5 Gb/s) i USB 2.0, GbE, ładowanie PD 100 W
Stacja dokująca USB-C z 14 portami umożliwia przesyłanie lustrzane lub rozszerzanie wideo z laptopa lub komputera PC na aż 3 różne wyświetlacze.
- Wykorzystuje tryb MST do jednoczesnego rozszerzania pulpitu w rozdzielczości 720p na monitory HDMI, DisplayPort i VGA
- Odwzorowuje jednocześnie obraz wideo 1080p na monitorach HDMI, DisplayPort i VGA
- Obsługuje moc wyjściową 20 V 5 A (100 W) do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych o dużej pojemności
- Łączy Cię z przewodową siecią Ethernet 10/100/1000, gdy nie jest dostępny Wi-Fi
- Porty USB-C, USB-A i karty pamięci umożliwiają podłączenie dysków flash i innych urządzeń peryferyjnych
- 3-letnia ograniczona gwarancja
| Waga | 570 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 390 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Wymiary | 18.8 x 350 x 74 mm |
| Waga | 0.25 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |