Słuchawki SE-S6BN-R Czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe Pioneer S6
Te kompaktowe słuchawki nauszne z redukcją szumów zapraszają do spokojnego świata muzyki podczas lotu, w pociągu, w kawiarni lub we wspólnych przestrzeniach roboczych, bez uciążliwego hałasu z zewnątrz. Zapomnij o problemach z baterią dzięki 30 godzinom ciągłego odtwarzania i wygodnej funkcji szybkiego ładowania, która odświeża słuchawki o trzy godziny odtwarzania w zaledwie 10 minut. Bardzo duże przetworniki dynamiczne 40 mm (1 9/16˝) zapewniają głębokie, mocne basy i ekspresyjne średnie. Podobnie jak jego rodzeństwo S3wireless, słuchawki S6wireless z redukcją szumów tchną minimalistyczny japoński design w kompaktowych proporcjach i czterech dopasowanych schematach kolorystycznych, autentycznym wyglądzie, który odzwierciedla długą historię Pioneera z twórcami muzyki na scenach hip-hopowej, klubowej i elektronicznej.
| Waga | 378 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 130 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pioneer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasięg | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 28 |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Waga | 230 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |