rowerki i jeździki
Rowerek Rookie ride on Minie
- Nr katalogowy:
41176337
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Sport
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
150,36 zł / szt
184,94 zł brutto
Rowerek w stylu retro na licencji myszki Minnie. Rowerek na 4 kółkach z metalowa ramą, cichymi kołami.
| Waga | 2300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 515 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 41176337 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Minnie |
| Rodzaj | Rowerki czterokołowe |
| Wymiary | 52 x 30 x 38 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |