routery xDSL
Router xDSL 1xWAN 4xLANPoE RB750UPr2
- Model:
RB750UPr2
- Porty we/wy: 5 x 10/100 Mbit/s
- Wymiary:
113 x 89 x 28 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
167,67 zł / szt
206,23 zł brutto
hEX PoE lite to mały pięcioportowy router ethernetowy w plastikowej obudowie, posiada port USB 2.0 i wyjście PoE.
Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące PoE tym samym napięciem, co urządzenie. Mniej zasilaczy i kabli, o które trzeba się martwić! Maksymalny prąd to 1A na port, porty Ethernet są ekranowane.
Jest niedrogi, mały i łatwy w użyciu. Dzięki kompaktowej konstrukcji i czystemu wyglądowi idealnie wpasuje się w każde środowisko SOHO.
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 120 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Model | RB750UPr2 |
| Porty we/wy | 5 x 10/100 Mbit/s |
| Wymiary | 113 x 89 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |