rejestratory
Rejestrator IP DS-7604NI-K1/4P(C)
- Maks. liczba dysków: 1
- Liczba kanałów: 4
- Złącza: Audio out
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
449,45 zł / szt
552,82 zł brutto
Rejestrator IP DS-7604NI-K1/4P(C)
Profesjonalny i niezawodny
- Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
Wyjście wideo HD:
- Zapewnij jednoczesne wyjścia HDMI i VGA
- Wyjście wideo HDMI w rozdzielczości do 4K
Przechowywanie i odtwarzanie:
- 1 interfejs SATA do podłączenia dysku twardego (do 8 TB pojemności na dysk twardy)
- Inteligentne wyszukiwanie/inteligentne odtwarzanie w celu poprawy wydajności odtwarzania
Inteligentna funkcja:
- Obsługa wielu zdarzeń VCA (Analiza treści wideo)
- Konfigurowalne, inteligentne funkcje kamery, takie jak detekcja VCA (ruch, przekroczenie linii, wtargnięcie itp.), mapa cieplna, ANPR i liczenie osób
Dostęp do sieci i Ethernet:
- 4 niezależne interfejsy sieciowe PoE
- 1 samodostosowujący się interfejs Ethernet 10/100 Mb/s
- Hik-Connect dla łatwego zarządzania siecią
| Waga | 2041 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 425 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 4 |
| Złącza | Audio out |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wymiary | 320 × 240 × 48 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 8 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 640 x 480 (VGA) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |