puzzle
Puzzle dwustronne 24 elementów maxi Bluey
- Liczba elementów: 24
- Nr katalogowy:
304-99580
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
Puzzle dwustronne 24 elementów maxi Bluey
Baw się dobrze, odtwarzając najpiękniejsze sceny z kreskówki Bluey, a po ułożeniu puzzli zabawa trwa dalej! Z tyłu układanki znajdziesz czarno-białą scenę do pokolorowania!
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 290 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Liczba elementów | 24 |
| Nr katalogowy | 304-99580 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Bluey |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |