puzzle
Puzzle 3D Princess Birthday party
- Liczba elementów: 95
- Nr katalogowy:
306-21622
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Puzzle 3D Princess Birthday party
PUZZLE 3D PRINCESS BIRTHDAY PARTY to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajduje się 95 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
| Waga | 605 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 95 |
| Nr katalogowy | 306-21622 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 33.9 x 24.2 x 44.2 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33.0 x 4.7 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |