Puzzle 3D National Geographic - T-Rex
- Liczba elementów: 52
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-DS1051
- Pełna specyfikacja
Puzzle 3D National Geographic - T-Rex
Zestaw puzzli 3D z dinozaurami. Do zbudowania model Tyranozaura Rexa składający się z 52 elementów. Te trójwymiarowe puzzle z dinozaurami są wykonane z wstępnie wyciętego papieru i płyty piankowej, która jest bezpieczniejsza niż metal i drewno, bardziej realistyczna i lżejsza niż plastik. Ilustrowany podręcznik pozwala młodym konstruktorom budować modele samodzielnie.
Do zestawu dołączony jest stojak i tabliczka znamionowa, aby móc postawić model dinozaura tak, jak jest on pokazany w muzeum i stworzyć własną unikalną wystawę. Zestaw idealny dla wszystkich miłośników dinozaurów.
Tyranozaur Rex po złożeniu ma 44 x 17 x 20 cm.
Zacznij swoją jurajską przygodę i zbuduj całą kolekcję dinozaurów!
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 298 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 52 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-DS1051 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 44 x 17 x 20 cm |
| Marka | National Geographic |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,8 x 4,5 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |