prezentery
Presentation Remote Black/Grey
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Zasięg: 15
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
114,98 zł / szt
141,43 zł brutto
Targus AMP13 PREZENTER BLACK/USB/LASER POINT
Bezprzewodowy prezenter ze wskaźnikiem laserowym do obsługi PowerPoint lub Apple Keynote. Pozwala na łatwą obsługę prezentacji. Ultra mały odbiornik USB z gniazdem do jego przechowywania w komorze baterii, zabezpiecza go przed zgubieniem.
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 90 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 15 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | - 12 x 3,8 x 2,5 [cm] |
| Waga | 54 |
| Pozostałe parametry | - Kompatybilność: Windows 7, 2000, XP, Windows Vista Mac OS X 10.2 lub nowszy, wolny port USB |
| Funkcje specjalne | - Technologia KeyLock - blokuje nieużywane przyciski, eliminując możliwość przypadkowego ich wciśnięcia |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |