pendrive
Pendrive UE720 256GB USB3.2-A Gen2 szary
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 256
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
161,18 zł / szt
198,25 zł brutto
UE720
Pamięć USB z wydajnością na poziomie SSD już jest!
Konstrukcja bez zatyczki i bez potrzeby używania dodatkowych kabli. Kompatybilna z szeroką gamą platform komputerowych - idealna niespodzianka dla użytkowników w ciągłym ruchu.
Prędkość to jej DNA
Dzięki wydajności zaprojektowanej z myślą o szybkości, UE720 korzysta z interfejsu USB 3.2 Gen2 o przepustowości 10 Gb/s. Podłącz ją natychmiast i przesyłaj duże pliki lub niezliczoną liczbę mniejszych - z pełną łatwością. W pełni kompatybilna wstecznie z urządzeniami USB 2.0.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 10,2 x 23,5 x 67,3 mm |
| Waga | 13 |
| Prędkość zapisu | 450 |
| Prędkość odczytu | 550 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |