Odlewy Gipsowe, Dinozaury
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, używaj tylko w obecności osoby dorosłej, wpinki mają ostre zak
- Nr katalogowy:
3514
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Odlewy gipsowe - dinozaury wyjątkowe!
Lubisz samemu wykonywać różne przedmioty i nietypowe ozdoby? A może interesujesz się prehistorią? Wypróbuj ten zestaw!
Dzięki niemu samodzielnie wykonasz odlewy gipsowe dinozaurów!
Za pomocą farb zwykłych i tych świecących w ciemności zamienisz je w prawdziwe cuda. Jeśli wcześniej umieścisz w nich magnesy będziesz mógł przykleić swoje dinozaury np. na lodówkę! Stwórz 6 wrielkich prehistorycznych gadów: stegozaura, velociraptora. T-rexa, parazaura, brachiozaura, triceratopsa i zaskocz swoich przyjaciół! Ten zestaw pozwala wykonać aż 12 odlewów dinozaurów.
To super zabawa! BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 220 x 50 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, używaj tylko w obecności osoby dorosłej, wpinki mają ostre zak |
| Nr katalogowy | 3514 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Odlewy gipsowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,2 x 18 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 6 form modeli dinozaurów |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |