obudowy
Obudowa - V150 Tempered Glass
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
189,95 zł / szt
233,64 zł brutto
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 315 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 440 * 208 * 398 mm |
| Waga | 5.45 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory
2 x 120mm lub 1 x 120mm
1 x 120mm, 1 x 140mm, |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |