obudowy
Obudowa Meshify 2 Lite Black TG Light Tint
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
386,90 zł / szt
475,89 zł brutto
Meshify 2 Lite to wysoce wydajna obudowa o odważnej, inspirowanej niewidzialnością estetyce. Jego uderzający wygląd zewnętrzny obejmuje bezśrubowe, płaskie szkło hartowane, przód z zawiasowym, kultowym panelem z siatki oraz przestronne wnętrze, które obsługuje konfiguracje z wieloma grzejnikami.
- Kultowa konstrukcja z skośnej siatki zapewnia przepływ powietrza o odważnej, inspirowanej niewidzialnością estetyce
- Przestronne wnętrze z łatwością pomieści duże płyty główne do formatu E-ATX 285 mm włącznie
- Wsparcie dla grzejników do 360 mm z przodu, 360 mm u góry lub 280 mm w podstawie
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 540 x 330 x 650 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Wymiary | 542 x 240 x 474 mm |
| Waga | 9.6 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Format | E-ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |