blendery/rozdrabniacze
Nutri Blender Bomb 9w1
- Moc: 900
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,18 zł / szt
109,69 zł brutto
Nutriblender Esperanza NUTRI BOMB wyposażony jest w mocny i trwały silnik, dzięki czemu może wydobyć składniki odżywcze głęboko ukryte w nasionach, ziarnach, orzechach, owocach, warzywach i innych pokarmach. Doskonale sprawdza się nie tylko w przygotowywaniu zup, posiłków dla niemowląt, sosów, koktajli i innych dań, ale również pomoże Ci odzyskać witalność i energię. Nutriblender Esperanza NUTRI BOMB w każdej kuchni wygląda atrakcyjnie i stylowo!
| Waga | 2430 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 400 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Mycie w zmywarce | Niezalecane |
| Końcówka | Metalowa |
| Wymiary | 36 x 12.5 x 12.5 cm |
| Waga | 2.08 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 110 |
| Typ | Blender osobisty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | aluminium |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |