myszki
Mysz YVI Wireless Parrot
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,71 zł / szt
43,92 zł brutto
Kompaktowa, bezprzewodowa mysz optyczna o wygodnym kształcie.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 100 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasięg | 8 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 95 x 40 x 57 mm |
| Waga | 84 |
| Pozostałe parametry | Wzór graficzny: Parrot |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |