myszki
Mysz Verto
- Model:
Verto Ergonomic
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (min.): 1000
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
59,74 zł / szt
73,48 zł brutto
Mysz Verto
Ergonomiczna mysz o pionowej konstrukcji zmniejsza zmęczenie przedramienia i nadgarstka.
Cechy główne produktu:
- Pozwala pracować wygodnie przez dłuższy czas bez bólu przedramienia i nadgarstka
- Wygodne miejsce na kciuk i gumowa powłoka poprawiające chwyt
- Przycisk wyboru prędkości (1000/1600 DPI)
- 2 przyciski pod kciukiem: Poprzednia i następna strona
- Atrakcyjne niebieskie podświetlenie LED
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 130 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Verto Ergonomic |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Waga | 89 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |