myszki
Mysz optyczna USB GAMMA
- Model:
GAMMA
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
9,00 zł / szt
11,07 zł brutto
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 160 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Model | GAMMA |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 |
| Pozostałe parametry | Gumowana powierzchnia wierzchnia |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |