myszki
Mysz komputerowa Basics
- Model:
Wired Optical
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
13,44 zł / szt
16,53 zł brutto
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 145 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Wired Optical |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 |
| Profil | Leworęczny |
| Wymiary | 121 x 62 x 38 mm |
| Waga | 62 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.7 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |