myszki
MYSZ Click USB
- Model:
Click
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (maks.): 1000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,23 zł / szt
17,50 zł brutto
Mysz TRACER Click USB
Mysz została zaprojektowana dla osób nowoczesnych, ceniących sobie wygodę i estetykę.
Komfortowe, wygodne oparcie dłoni zapewnia nam wygodne wyprofilowanie myszy.
Dzięki zaprojektowaniu urządzenia w nowoczesnym wzornictwie o ostrych liniach mysz przypasuje szerokiej rzeszy odbiorców.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 120 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Model | Click |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Profil | Praworęczny |
| Pozostałe parametry | Zgodność z systemami operacyjnymi: XP/Vista/Windows7/Windows8 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.4 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |