myszki
Mysz B110 Silent Czarna 910-005508
- Model:
B110
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,12 zł / szt
41,97 zł brutto
Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc osób w pobliżu. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwości cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 70 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | B110 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 112,96 × 61,7 × 38,4 mm |
| Waga | 85 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |