modele metalowe
Model Motocykl HD 2017 Road King 1/18
- Bezpieczeństwo:
- Prosimy zachować opakowanie wraz z ostrzeżeniami i pozostałymi informacjami do późniejszej korespondencji.
- Przed przekazaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania.
- Opakowanie nie stanowi części zabawki.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10139360/62103
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,90 zł / szt
42,93 zł brutto
HARLEY-DAVIDSON 2017 ROAD KING SPECIAL 1/18
Oficjalny licencjonowany pojazd marki Harley-Davidson w skali 1:18. Charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym zawieszeniem. Jest wiernym odwzorowaniem w skali prawdziwego motocykla. W komplecie lustrzana podstawka ekspozycyjna z logo H-D oraz nazwą modelu.
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 100 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10139360/62103 |
| Rodzaj | Motocykle |
| Skala | 1:18 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 10,5 x 7,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |